DAX
Lenthor Előzmény: #811235Sziasztok, jó reggelt!
KB58!
Írtam már, hogy maximum felmehet 13.175 vagy 13.210-re.
De, ez szó szerint felmehet. Ha akar felmegy, de el is maradhat, tehát neked a bizonytalanságba beleugrani még rontaná a helyzeted.
A biztosabb irány a lefelé. Hamarosan a iii. hullám elindul 12.800 alá egy kevéssel. Akkor kell a meglévő longjaidat fedezni, ha nem zárod veszteséggel. A lefelé menet vége valahol 12.300 környékén lehetséges.
Tehát van tér lefelé, csak akkor érdemes neked lépned, amikor már biztos az irány. A short 12.950 alatt válik biztossá.