DAX
Lenthor Előzmény: #81119113.021-en long, de hamarosan beteszem a profitvédőt, legfeljebb kiüti.
--------------------------------------------
KB58! Megint kihagytad!
Írtam, hogy 13.000 alatt kezdünk esni.
13.021 longba léptem. (Pedig én is lekéstem, mert 13.016 volt az alja.)
Betettem a stopot 12.997-re. Ha nem tart ki a 13.000-es támasz, akkor na bumm 24 pont bukta. A reggeliből lett volna rá fedezet.
Most meg jártunk már 13.074-en