Regisztráció Elfelejtett jelszó

DAX

KB58 Előzmény: #811087

Elmentettem és figyelni fogom.

Lenthor, a 3 db 13216-ról nyitott longgal (amiket sajnos pluszban nem realizáltam 13340 körül) mit csinálnál a helyemben most, eladnád kis veszteségben, mert a DAX a várakozásod szerint lemegy 12500 környékére, vagy tartanád, mert néhány hét múlva mindenképpen felmegy jóval 13000 fölé, és akkor jó nyerőben realizálnád. Én ez utóbbira gondolok, mint racionális megoldás, de nem szeretnék most hosszú időre longban sem beragadni.

Honnan vannak nyitott shortjaid, amiket ma nem zársz (normál kereskedési időben vagy 22 óráig)?