Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

magyar oktatási rendszer

Spade Előzmény: #790500

Én nem mondtam h a nyelvet ne tanulja valaki főleg ha szereti és megy neki, de vannal sokan akiknek nem, mert máshoz van tehetségük miért ne bontakoztatnák ki azt. A közeli jövőben a nyelv tudás már nem lesz make or brake. Lb úgy fog kikopni ahogy a GPS kiszorította az autóban a térképeket. Egyébként a viulágban a az igazi információ cserét pont a fordító botok teremtik meg mert szélesebb körrel lehet kommunikálni

Az oktatás szintje érdekes dolog Sok tanár aki az eu-ban diákcserében vesz részt a középsuliban azt tapasztalja h fro tól finno.ig belgiumtól olaszo-ig a tapasztalat az h a bp-i középsulik tanulói (a vidékieket nemtom) kiemelkednek a partner sulikban tudásban és kreativitásban is. A pisa tesztek ugyanakkor azt mutatják h az eredményekben kutyaszarok vagyunk. De nem azért mert szarok lennénk hanem mert főleg a cigóknak nagyon rossz az eredményők de ő nekik sem mert hülyék lennének, hanem mert elbohóckodják sportot csinálnak belőle sok helyen h nem töltik ki a teszteket vagy véletlenszerűen csapatják 5 perc alatt. Tehát a magyar legalább is a bp-i középsulikban ( h vidéken mi van azt nemtom)legalább is az eu-hoz viszonyítva magas szinvonalú az oktatás

Ma olvastam Zsidaynál h matekban 37-kek lennénk ? talán közép eu-ban az utolsók a lengyelek is előttünk hasítanak jóval??Hát ez ritka nagy baromság. Mindenféle pisa varázslásnál többet mond ez az eredmény lista, amit érdemes megnézni h kik állnak az élen és mutatja majd a jövőt is illetve h az amcsik közül is milyen nevűek vannak elöl. A magyarok meg simán a legjobbak között vannak az eu-ban.De ez nem menti a kormányt az alól h ugrászerűen javítsák az oktatást különösen a cigók vonatkozásában és vidéken is, mert az ázsiaiaktól kezdünk jelentősen lemaradni

http://imo-official.org/year_individual_r.aspx?yea...