Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

MGHUN Előzmény: #789275

EZ, egy álom lenne számomra. én is sokat járom a természetet, és én is az alapműveltség részének tekintem az ismeretét, de ha megtámad egy vaddisznn és fel akar öklelni, majd én önvédelemből pl. leütöm, akkor nem hogy örülhetnék, hogy élek, "állatkínzásért" akár börtönbe is kerülhetek, a milliós bírságot nem is említve. Szóval jól el lett baszva ez a világ...

Nevetséges indokokkal mindet betiltanak. Nevetséges már, hogy mi mindent. Azt hiszik, hogy az ember balfasz és ha csúzlizik az erdőben akkor az azt jelenti, hogy agyon is lő valakit... Iszonyatosan idegesítő... Annyira szeretnék egyszer egyet járni valamelyik erdőben egy jó kis sig sauer mcx távcsöves légpuskával, és lőni egy fácánt, majd egy jó levest főzni belőle.. Ez már lehetetlen, mert légpuskával nem szabad vadászni (eleve faszság, mivel az éles lövés után is elfut a vad sokszor akár több száz métert) És ha lehetne is akkor vennem kéne egy !!!!ERDŐT!!!!, hogy magánterületen végezzem a vadászatot, valamint még egy halom papírmunkát is el kellene végeznem egy rakat pénzt befizetve , hogy a vadászat saját területen lehetséges legyen. Ez meg már mind a pénzről szól... Mint minden ebben a világban.