Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

banyaiz Előzmény: #788980

Tavaly kb ilyenkor + pár hét volt, hogy átment 6400-on vagy 500-on nem is tudom és vetted . Mondtad, hogy csak te veszed itt te vagy ilyen elvetemült egyedül, most meg lassan 50%-al feljebb van. :)

Kezd lőtávolba kerülni ez a 10 k környéke, de a korábbi ATH is 20%-on belül van.

Ideális lenne 10 k környékét meglátogatnánk aztán lenézne 7500-8000 közé vissza tudjam venni amit eladtam aztán várjuk a boldog fényes jövőt tovább. Így képzelném el a dolgokat. :) Ez jó lenne így.