Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

TKOM pakk

matgab Előzmény: #785646

eladásom utáni 1 hét alatt 16%-ot emelkedett a Deutche Bank...

Ennél két dolog fáj jobban, hogy amikor kis összeggel vettem az elején, hogy beessen a vételemet követően, akkor nem esett be, a másik meg hogy a 70%-os Raffi emelkedést pakk nélkül nézem végig... Bezzeg a nyomorék ITX nem tud már egy éve emelkedni..

Surranópályán elég nagyot emelkedett a K+S mostanában illetve az Ageas (ennek a fele eladva mini nyerőben).

vegyek Boss-t?