TKOM pakk
matgab Előzmény: #785646eladásom utáni 1 hét alatt 16%-ot emelkedett a Deutche Bank...
Ennél két dolog fáj jobban, hogy amikor kis összeggel vettem az elején, hogy beessen a vételemet követően, akkor nem esett be, a másik meg hogy a 70%-os Raffi emelkedést pakk nélkül nézem végig... Bezzeg a nyomorék ITX nem tud már egy éve emelkedni..
Surranópályán elég nagyot emelkedett a K+S mostanában illetve az Ageas (ennek a fele eladva mini nyerőben).
vegyek Boss-t?