Regisztráció Elfelejtett jelszó

volner megbuggyant?

banyaiz Előzmény: #785326

Csusza látom te is emlegetted a mostanában méltán népszerű PC beszédet.

Jobbiknak ha komolyodni akar akkor Lajostól PC beszéd ügyben is leckéket kell vennie. Mert egy magára valamit adó jobbközép párt túl van ezeken a gyerekbetegségeken, hogy a gonosz cigányok, homoszexuálisok és szóljunk valami keményet ilyen dolgokról aztán öröm boldogság. :)

Szintet kell lépniük.

PC beszéd vége = világ mennyire jobb hely lett sztorihoz http://444.hu/2016/12/02/visszaszolt-az-mtva-balaz...

Egy közszolgálati médium egy ilyen vitába keveredik bárkivel ,önmagában agyrém.

Egy rádiós beszól . Reakció, a személyét gyalázzák közszolgálatilag. Önmagában igazolja amit kritikaként mond a vitapartner. De ennyi sütnivalójuk sincsen ezt felismerjék. :) Rájuk is ráférne egy kis "PC beszéd" oktatás . :)

A másik része, hogy ők az államot képviselik mint közszolgálat. Ha bemész egy állami hivatalba leanyázol mindenkit akkor nem lehet az az opció , hogy hasonló jókat kívánnak. Hanem kihívják esetleg a gyógyszerészedet és próbálnak nyugtatni, pihenjél. :) Ez alap. PC ide vagy oda. Teljes szereptévesztésben bolyonganak megviselte őket a PC vége, vagy alapjáraton gondok vannak.

Akkor ez csak a külsőség mi lehet a tartalommal még. Aztán ilyen figurák PC beszédben látják a világ gondját baját. Szóval itt valami nem stimmel.

PC beszéd problémakörről most ennyit tudok mondani. :)