Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

matgab Előzmény: #784800

viszont ha valami grafikon guru megrajzolná, hogy hogyan látja az Ageas részvényeket, azt megköszönném (stílszerűen egy 5 perccel a hivatalos közleményt megelőző belső matgab adás vételről szóló infoval :-) ) mert nekem az az érzésem, hogy ha áttörné a 36-ot, akkor nagyon szép tér nyílna előtte felfele...