Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Csusza

Kis izmoska ma. Igaz, hogy trágya forgalommal, de ha szépen feltapad 8200 alá, akkor holnap mehetne fölé.

És akkor végre eladásközelbe kerülnének szeretett részvénykéim...