Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

matgab Előzmény: #783888

vettem, elvileg esnie kellene, de mivel direkt ezért csak keveset vettem, ezért most ezzel szopat a faktor, hogy nézegethetem a pár ezer forintos nyerőt a százezres nyerők helyett... De legalább nem milliós bukó...