Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

matgab Előzmény: #783643

hertz eladás 27,23-on...

Ez nem volt rossz, kb. 50% plusz napon belül... :-)

Kár, hogy nem kétszer annyit vettem, mondaná az örök telhetetlen, de ha tudom, hogy ennyire megy, akkor vettem volna ötször ennyit is...