Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Janicroft Előzmény: #783636

NE sajnáld, utólag mindenki tudja mi lett volna ha. És légyszíves valami stop-ot most már tegyél rá, Nem akarok tanácsokat adni, csak rossz lenne azt olvasni hogy 2 nap múlva elolvadt a nyerőd, stb, stb. Most egy nap alatt kereshettél vele több mint 30%-ot, nagyon jó volt a meglátásod, túlságosan agyonütötték, felpattanásra játszottál. Itt a napon belüli felpattanás, nem tudom mire vársz még.
Én nem bánkódom azért hogy korábban kidobtam, +5%-ban akartam dobni, +12%-ban sikerült, nagyon jó érzés, most már te is menedzseld és védd a nyerődet!