otp
matgab Előzmény: #783002úgy néz ki, kár , hogy nem az összes inditex-et adtam el 33,37-nél... Most már csak 32,1... Azon gondolkozom, hogy lehet lassan vissza kéne vegyem az eladott pakkot...Ha esne akkor szűk stoppal kidobni, ha meg újra elkapná a fonalat, akkor 34-en újra lehetne kitárazni...