potenciális részvények...
Stef Előzmény: #782814Az SDRL-hez annyit tennék hozzá, hogy tipikus példája a "good company, bad stock"-nak...
Idővel ki fog lőni, és nem fog megállni $7-nél... az alját keresem én is. Eddig nem adott long setupot nekem, igaz, itt a risk nagy de a reward is ;)