Regisztráció Elfelejtett jelszó

richter pakk kiszálló

matgab Előzmény: #782729

under armour vétel... Nem tudtam ellenállni a csábításnak...

A ruhaiparban elég nagy kitettséggel rendelkezem, úgyhogy vegyen karácsonyra mindenki Zarát, Massimo Duttit, Bershka-t, Pull and Bear-t, Stradivarius-t, Nike-t és legfőképp under armour-t!

:-)