Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

richter pakk kiszálló

matgab Előzmény: #782443

úgy látszik megint pont a kitörés előtti pillanatban adtam el az OTP-t és a Richtert is... És hol maradt a világon mindenki által hirdetett pánik, az amerikai elnökválasztás miatti para, az emelkedő csatornából kieső usa tőzsdeindex, hol van az év legrosszabb tőzsdei hónapjának minősített október hatása??

Vagy most már megtartják a piacokat az usa elnökválasztásig és majd utána lesz egy durva esés? Mert ekkora buborékoknál kell, hogy legyen esés is valamikor. Az utolsó komolyabb esés meg januárban volt...