Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Mylan?

matgab Előzmény: #781711

jól látom, hogy ma az Inditex +8%-on van??
Juhúú, tegnap amikor leesett 32,1-ig, akkor pont leírtam magamnak, hogy ha 32 alá bukna akkor el fogom adni...:-)