védelem tragédia
banyaiz Előzmény: #7814933-4 nagy helyzete volt letteknek. Abból olyan is, hogy kiugratták és kapussal állt szemben. Vagy beadás után megelőzte a védőt és elrúgta Gulácsi lábai között is de mellé ment. Nem volt megnyugtató a helyzet eléggé aktívak voltak gólunk után.
Nagyjából az a játék most ha portugáloktól idegenben kikapunk akkor 5 pont hátrányban vagyunk velük szemben mert ők verték Feröert idegenben mi csak x. Akkor vége a történetnek.
Viszont ha legyőzzük őket akkor visszajöttünk a meccsbe. Még esetleg abban bízhatunk Svájcot megtréfálja Feröer. De svájciak minket itthon vertek.
Még ami jó lehetne portugálok ellen idegenben x és itthon meg kell verni őket és Svájcon kívül mindenkit vernünk kell hátralévő meccseken. Akkor 1 ponttal portugálok előtt lehetnénk, viszont ők még otthon játszanak Svájccal.
Helyzetünk nem túl rózsás kijutás szempontból.