Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Sumér harcos Előzmény: #781223

:)

waszival egyeztetni kellene.

részemről,az a gond mostmár,hogy 2ingatlan elkelt,ami helyszin és szállásként is jo lett volna a környezetemben ingyen,utolso a nyáron.

magamnál nem tudok szállásolni.

innentől kezdve csak zsebbenyúlósan tudom szervezni,ami annyit tesz,hogy szállást mondjuk -mindenki maga fizeti,mint zombán-öregtó panzio,itt 8 fő fér el,4kétágyas szobában.ha többen lennénk,akkor Waszinak kellene vmi helye még a szállásoláshoz.

Vacsora még nagy kérdőjel,mi és hol?a legcélszerűbb az öregtó étteremből 2személyes sültestálak lennének.ezt mondjuk Waszival összedobnánk,mint resident.(de más faxával hagy ne verjem a csalánt)de ha waszinak van jobb ötlete esetleg....

szállásra kell néhány karton szénsavasviz,cola,meg vmi bor,rövid.

program-nemtom mennyibe kerül,per fő, mondjuk Fritmann,Font,Galántai pincészet? borkostolo-mindenki maga fizeti,ha megvan vissza szállás.

amit állok: akkor másnap mindenkinek a panzioban a külön fizetendő reggelit.

ha discos a csapat és szombat, akkor esetleg http://www.retro2.hu/ szuper buli a város szélén.

tehát az én szervezésemben mindenkinek fizetnie kellene a szállást,és a borkostolot,és ha van-a disco belépőt,és az ott történő fogyasztást,de ez utolso kihagyható,ha leszavazzátok.

mittomén 5-6fő vendéglétszám alatt nem érdemes szervezni.

hirtelen ennyi.

ettől olcsóbban én a célnak megfelelő megfelelő ingatlan nélkül nem tudom megszervezni sajnos.