Regisztráció Elfelejtett jelszó

halihó

matgab Előzmény: #778977

f12 óta bent álltam 445-ös vételen a MTKOM-ban évek óta először akartam venni ilyen papírt.
Erre a KBC beírja ezt az elemzést és kirántják a résvényeket mielőtt kaptam volna belőlük...

Megint beszállási lehetőséget látunk a Magyar Telekomnál, mivel a hosszú távon vonzó sztori mellett a technikai kép is igen szépen fest az árfolyam kitörése után. Korábbi, nyitott kereskedési ötleteink után így ismét vételi ötletet fogalmazunk meg a részvényre, hasonló kereskedési stratégiával.

Stratégia: vétel a jelenlegi szinteken; célszint: 510 HUF; stop-loss: 410 HUF

+-
  • Kitörés a napi grafikonon
  • Jól alakulnak az üzleti folyamatok, tartható a 25 forintos osztalék
  • Az alacsony hozamkörnyezetben az osztalékprémium vonzó
  • A DIGI körül még mindig nagy a bizonytalanság
  • Az EU-s projektek bevételei nagyon lecsökkentek