Regisztráció Elfelejtett jelszó

halihó

matgab Előzmény: #778485

commerzbankom is úgy néz ki visszajön lassan a vételt követő 20%-os minuszból (Így voltam a Mylannal is, csak az közben újra esett , az ODP-vel és a Lending clubbal is). Hihetetlen, hogy mostanában minden nem is 10, hanem legalább 20%-ot esik a vételemet követően.