Regisztráció Elfelejtett jelszó

halihó

matgab Előzmény: #777790

ma vettem Richtert...

Ennek hatására ez a hülye ribanc (Clinton) betámadta a másik egészségügyi részvényemet ami így 2 nap alatt zuhant több, mint 10%-ot. http://finance.yahoo.com/video/clinton-epipen-pric...

Közben ma már a CDE és minusz 11%-nál van csak ma... Hát ez nem szép. eladom megy 70%-ot. Visszaveszem, esik 15%-ot...