Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Tapasz

....... ........ ........ ........... !!!!!! Remélem az elkövetkező tíz évben nem lesz 1 forinttal sem több, mint a mai záró. Hogy csinálna magának kistestvért.