Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

halihó

olvas0 Előzmény: #777629

Teljesen kicsinálod a K+S-t... :D Ma is -5%... Mi az átlagárad? Hol érdemes belevenni??? Illetve szólj, ha eladod!!!