halihó 2016. augusztus 15. 11:38 olvas0 Előzmény: #777629 Teljesen kicsinálod a K+S-t... :D Ma is -5%... Mi az átlagárad? Hol érdemes belevenni??? Illetve szólj, ha eladod!!!