Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

halihó

matgab Előzmény: #777450

hogy érted?

Amit eddig vettem, azok nem is 10, hanem inkább 20%-ot estek a vételemet követően.

Mind az ODP, mind az LC, mind a Lockheed, a Goldcorp, a seadrill, a Rig, VA , AAPL, GME, Mylan, Nike, SCTY, Eli Lilly, Acadia mind hozta a klasszikus legalább 10% minuszt a vételemet követően, de inkább többet estek.

A Coeur /goldcorp/VA, Lockheed emelkedett az eladásomat követően 10-10%-ot, a CDE pontosabban 30%-ot és azóta emelkedett még 30%-ot. a Lockheed emelkedett szintén kb. 30%-ot azóta, de eladásomat követő 2 hétben megvolt a 10%.

Én pont úgy látom , hogy az USA piac sokkal szenzitívebb a faktorra, mint a BUX, amit már évtizedek óta trenírozok...