halihó
matgab Előzmény: #777343továbbra is a figyelőlistámon van , de még nincs:
diebold,
coeur mining
first Majestic
és GSPark...
Bristol Myers ma is szépen esik, de ha szép mélyen lesz, akkor sztem érdemes lesz belőle venni.
Ja és a Monsanto is izgatja a fantáziám...