Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

halihó

matgab Előzmény: #777299

tegnap előtt az LC.US, a Mylan, és az ODP rallízott 4-5%-kal...

Tegnap az OTP 4,5 ment, ma meg úgy látszik, hogy az Inditex kezd el beindulni...

Na ezt már szeressük...