Regisztráció Elfelejtett jelszó

halihó

matgab Előzmény: #777061

olyan érzésem van, hogy azt a kva seadrill-t nagyon el kéne adjam...

Innen két lehetőség van:

1) eladom és utána kitalálják, hogy hogyan finanszírozzák, az ISIS megtámadja az olajmezőket stb.stb és emelkedik , mint az állat...

2) megtartom és csődbe megy...