halihó
matgab Előzmény: #777061olyan érzésem van, hogy azt a kva seadrill-t nagyon el kéne adjam...
Innen két lehetőség van:
1) eladom és utána kitalálják, hogy hogyan finanszírozzák, az ISIS megtámadja az olajmezőket stb.stb és emelkedik , mint az állat...
2) megtartom és csődbe megy...