Regisztráció Elfelejtett jelszó

halihó

olvas0 Előzmény: #776879

valami giga profit visszaesést olvastam múltkor... Annak a részvénynek reszeltek egy időre, ellenséges felvásárlás biztos nem lesz belőle. Ha nincs belőle sok akkor tedd be a spejzba, kb 2-3év és beérik, de addig vannak rá sajnos elég fájdalmas célárak is a béka feneke alá... :( Azt azért ne feledd, hogy azért járt 40-nél is a papír, mert egy hosszú felvásárlási sztori VOLT benne, előtte 18-24 között lébecolt, most meg büntetik a befektetők is, és nem is teljesít úgy ahogy kellene. Múltkor a jó hírek ellenére sem tudott visszakapaszkodni még 22re sem...