Regisztráció Elfelejtett jelszó

halihó

matgab Előzmény: #776879

"A vártnál rosszabb vállalati eredmények húzzák lefele a DAX-ot, a három legrosszabbul teljesítő komponense (Deutsche Bank, K+S, Linde) is a vártnál rosszabb második negyedéves jelentést tett közzé. "
Elvileg aug 11-én jelent a K+S, akkor most mi van??