Re: nincs cím 2016. június 8. 17:02 matgab Előzmény: #772508 Altria eladás majdnem ATH-nál, azt hiszem ilyen még nem volt soha, csak ATH-s vételek (abból mondjuk több is). Hétfőn lejön belőle az osztalék aztán visszaveszem.