Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #772508

Altria eladás majdnem ATH-nál, azt hiszem ilyen még nem volt soha, csak ATH-s vételek (abból mondjuk több is).

Hétfőn lejön belőle az osztalék aztán visszaveszem.