Re: nincs cím 2016. június 3. 18:16 matgab Előzmény: #772157 http://www.portfolio.hu/vallalatok/it/nem_jutnak_a_penzukhoz_a_legnagyobb_nemet_bank_ugyfelei.4.232827.html Idén nyitottam számlát a német DB-nél... Lehet, hogy a DB-s bankárok nem hallottak eddig a faktorról?