Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #771324

amióta megvettem a Nike-ot azóta ez a szar csak esik esik esik...

Kors ma +7%-on a pre marketban. Bár sztem fog az még esni...