Re: nincs cím
matgab Előzmény: #771228http://www.portfolio.hu/gazdasag/nyersanyagok/valami_furcsa_dolog_tortenik_az_aranynal.4.232199.html
na ez a csávó sem hallott még a faktorról, nem érti, hogy miért esik az arany ... Hát pedig ha látná portfolióm ékkövét a Goldcorp-ot, akkor tudná...