Re: nincs cím
Ibiza Előzmény: #769169Bogár is csak egy gondolkodó a sok közül.. elemez túlbonyolít..és csak egy-egy szeletre egy mákszemre koncentrál..ettől még persze kedvelem. Van némi lényeglátása de hajlamos elveszni a részletekben.
A természet egyensúlyra törexik.. a természetben mindig is voltak tisztító tüzek.. amikor valami túlszaporodik vagy túlerősödik rátelepszik a környezetére akkor történik valami ami egyensúlyba hozza a dolgokat..tűz..betegség agresszió..de mindenesetre tiszta és új helyzetet teremt.
A társadalmakban is ez van..amikor nagyok lesznek a különbségek..amikor a felső réteg kapzsiságtól hajtva kizsákmányol rabszolgaként tart embereket..akkor lesz valami..
Amikor egy-egy ország korrupt vezetői eladják az országot és a lakosai csak vendégek benne.. semmi nem az övék..minden a külföldieké.. (pl Venezuela Dél Afrika)
Soha nem értettem (érteni vélem azért) miért jó valakit éhbérért dolgoztatni 12-16 órát.. adok neki 1-2 dollárt én meg keresek rajta 1000et..
Az embereknek van egy lázadási szintjük.. normális átlagember azt várja el dolgozik eltartja a családját..nem napról napra él..taníttatja gyerekét.. férjhez adja a lányát.. van egy vacak kocsija..tv-je.. egy évben 1x 2x kicsit elengedi magát..és már boldogan hal.
Ennyit azért vissza kellene osztani a nagy nyereségből..