Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #768899

történelmi nap van ma: a top 20 legrosszabb részvény között egyikből sincs nekem, viszont a TOP 10 legjobb részvény közül 4-ből is van...:-) És egyre fényesebben csillog az arany portfolióm...:-D