Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #768269

szerintetek melyik napra vettem ki eddig idén szabit? Persze, hogy erre a kellemes +10 fokos áprilisi szakadó esővel megáldott szerdára...