Re: nincs cím 2016. április 27. 22:58 matgab Előzmény: #768269 szerintetek melyik napra vettem ki eddig idén szabit? Persze, hogy erre a kellemes +10 fokos áprilisi szakadó esővel megáldott szerdára...