Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Keri buli?

Sumér harcos Előzmény: #768624

jol van,de én öreg vok,meg nem tapasztalt utazo.

oké értem én....nem, az nem 400k,az 279k:)

egyébként azért ezt sem osztom mindig.....én kétszer voltam olyan szervezett utazáson eddig ,idegenvezetővel-már ferihegyről,ahol bexarás társulat jött össze,iszonyat jo csoport volt,meg az ut is elég ártatlanul sikerült......jo mongyuk a pestiek kilogtak ott is,az egyikben;)

van egy haver-barátom,hát az mindig utazik,minden csaját elvitt eddig thaiföldre szinte,meg mittomén hová....de virit bárhová megy,aztán kiderül,hogy mindig a legolcsobb szállás,a legolcsobb járat, a legolcsobb helyen szendvics,a legolcsobb átszállás,a legolcsobb kurrva thaiföldön,7km-et gyalogol,mert ott olcsobb bérelni robogot-hát bazzeg nekem már égne a pofám a csajok előtt.

én egyszer ha már megyek,akkor már kubai szivar 12éves Famous Grouse-al,igy ez a minimum.....persze itthonrol csomagolva,uzsonnás táskában,hogy olcsobb legyen:)

egyébként ettől függetlenül éppen privát modon akarunk menni bő éven belül,4esben(a másik pár igazi világutazó-ők aztán nagy szervezők),de már jönne még egy pár is,nemtom mi lesz ebből hatosban?

kicsit félek már már másokkal utazni,miota olyan magamnak valo lettem:)