Re: nincs cím
polgarmester Előzmény: #767613Ez a szab.harc utóhatás eredménye. Míg a Nyugat ünnepelt(e magát), és jó nagy lufit fújt- addig mi bóvliztunk, leértékelődtünk- ma meg mi vagyunk a piacon a friss ropogós zöldség- akit a lenti polcról kitettek a szemek elé.
mehetne még egy kicsit maradt pár TL 19-20-as certim.