Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #767410

randomon ezt látom premarketben:

Nike 59.71 -36.53 (-37.96%)

Ez mi a franc? Mikor lett volna a nike 90 usd tegnap? Legalábbis nagyon boldog lettem volna, ha annyi...

Lehet, hogy így akarják kicselezni a matgab faktort?