Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #767312

Ma vételi kényszer érzésem van...

Mylan részvényeken már azóta gondolkodom, hogy vegyek, mióta beesett 40 USD-ig.

Szóval most a következő esés előtt elérkezettnek ltáom az időt, hogy vegyek ezt is!