Re: nincs cím 2016. április 13. 17:05 matgab Előzmény: #767312 Ma vételi kényszer érzésem van... Mylan részvényeken már azóta gondolkodom, hogy vegyek, mióta beesett 40 USD-ig. Szóval most a következő esés előtt elérkezettnek ltáom az időt, hogy vegyek ezt is!