Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #766424

+20%...

Miért nem vettem ezt 0,6-nál??? Mondjuk logikus volt nem venni, ha már az értékének 90%-át elvesztette...

Na de azóta megy minden nap 10-30%-ot...

És még mindig nincs hír róla...