Re: nincs cím 2016. április 4. 16:51 matgab Előzmény: #766424 +20%... Miért nem vettem ezt 0,6-nál??? Mondjuk logikus volt nem venni, ha már az értékének 90%-át elvesztette... Na de azóta megy minden nap 10-30%-ot... És még mindig nincs hír róla...