Re: nincs cím 2016. március 31. 16:47 matgab Előzmény: #766163 na eluntam, hogy elszalad előlem az árfolyam... most egy nagy adag vétel... Összességében a Ricsi most már elég nagy arányt képvisel a vagyonomban...