Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #766163

na eluntam, hogy elszalad előlem az árfolyam...

most egy nagy adag vétel...

Összességében a Ricsi most már elég nagy arányt képvisel a vagyonomban...