Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #765720

csak, hogy összezavarjam a piacokat...

Raiffeisen eladás.

Közel került a beker áramhoz és nem akartam megvárni amíg a gyenge olaj következtében megint 10,5 EUR lesz az árfolyam...

Na most akkor kíváncsi vagyok, hogy a tőkeemelésem hatása lesz erősebb, vagy a raffi eladásomé.

Vagy úgy fog esni a piac, hogy közben a raffi emelkedik??