Re: nincs cím
matgab Előzmény: #765720csak, hogy összezavarjam a piacokat...
Raiffeisen eladás.
Közel került a beker áramhoz és nem akartam megvárni amíg a gyenge olaj következtében megint 10,5 EUR lesz az árfolyam...
Na most akkor kíváncsi vagyok, hogy a tőkeemelésem hatása lesz erősebb, vagy a raffi eladásomé.
Vagy úgy fog esni a piac, hogy közben a raffi emelkedik??