Re: nincs cím 2016. március 4. 16:04 matgab Előzmény: #763852 elkezdtem beadni az eladási megbízást 3.05-ön... De mondom a f@szom nem fogok ennyi bukót realizálni 10 perc alatt... Most úgy néz ki szerencsére... :-) 3.21