Re: nincs cím 2016. március 1. 17:59 matgab Előzmény: #763395 minden száguld (kivéve az aranybányáim)... Bezzeg ha nem nagyrészt kápéban lennék és nem aranybányát vettem volna akkor most már világvége lenne gondolom...