Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #763395

minden száguld (kivéve az aranybányáim)...

Bezzeg ha nem nagyrészt kápéban lennék és nem aranybányát vettem volna akkor most már világvége lenne gondolom...