Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #763023aranyat kellene vásárolnod, nem így szarozni egy-egy papírral...
hol vetted, hogy -20% sikerült? pont lokál csúcs centre?
aranyat kellene vásárolnod, nem így szarozni egy-egy papírral...
hol vetted, hogy -20% sikerült? pont lokál csúcs centre?