Re: nincs cím 2016. február 24. 20:53 matgab Előzmény: #762733 micsoda nagy taktika volt elsőre kevesebbet venni, napon belül már -5%... igazi matgabos megérzés volt... Közben a KORS-nál megvolt már a +10% az eladásom óta...