Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #762733

micsoda nagy taktika volt elsőre kevesebbet venni, napon belül már -5%... igazi matgabos megérzés volt...

Közben a KORS-nál megvolt már a +10% az eladásom óta...