Re: nincs cím 2016. február 24. 16:18 matgab Előzmény: #762722 így ha esik az olaj, akkor az arany részvényeimnek fogok örülni, ha meg emelkedik az olaj, akkor meg az seadrillnek... Ha meg pofára esek, akkor ezek mellett a nyersanyagárak mellett mindkettő csődbe megy.