Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #762722

így ha esik az olaj, akkor az arany részvényeimnek fogok örülni, ha meg emelkedik az olaj, akkor meg az seadrillnek...

Ha meg pofára esek, akkor ezek mellett a nyersanyagárak mellett mindkettő csődbe megy.